Завантажити файл

Про виконання заходів  про

Волонтерську діяльність

період 2014 по 2018 роки

«Правда в світі є дуже проста:

Сонце землю теплом зігріває,

А людину — її доброта

І любов у житті прикрашає».

Волонтерська діяльність в нашій школі

Чи не найважливіша робота сьогодні – соціальна. У наш час вона не лише необхідна, а й престижна та популярна. Чимало відомих українських і світових знаменитостей долучаються до благодійництва, меценатства, волонтерства.

Взагалі, Волонтерська діяльність – це добровільна  діяль­ність учнівської молоді – волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, котрі перебувають у складних життєвих об­ставинах та потребують  сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера. Саме молодь є надійним потенціалом суспільства, який призводить до позитивних зрушень.

Найбільш соціально-активною частиною молодіжного середовища є волонтери, зокрема, як носії добрих справ і позитивної інформації. Тому в нашій школі з 2014 року створено так званий  волонтерський загін, який об’єднав понад 450 учнів – всі учні нашого закладу на чолі з педагогом – організатором Мироновою А.О. Метою створення загону є виявлення лідерів серед молоді, які готові займатися соціальною роботою з різними категоріями населення.

Наш девіз:

Нас багато, ми завзяті,

Маємо серця гарячі.

   Іскорки в очах дітей –

   Це вогонь живих ідей.

На початку 2014 року в Україні відбулися події, які змусили змінити світогляд на багато речей. Тому саме з 2014 року в нашому закладі почалась активна волонтерська діяльність.

Вся школа протягом січня-травня 2014 року спостерігала за нелегкою долею нашої країни. І вже починаючи з наступного навчального року 2014-2015  ініційовано і проведено ряд заходів, спрямованих на виконання основних завдань щодо допомоги бійцям АТО та їх сім’ям.

Вчителі ведуть активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів з різних питань превентивного, екологічного, громадянського та  національно — патріотичного виховання.
Тому саме у вересні 2014 року наша школа взяла активну участь у зборі речей та продуктів у воєнний шпиталь для поранених учасників АТО які стали на захист нашої держави! Жодна сім’я не залишилась осторонь.

Ми зібрали більше 1 тони продуктів. Співпрацювали ми з благодійним фондом «Доброта та Довіра», директором якого є Валентина Ткаченко. Саме з цього і почалась наша активна позиція у волонтерській діяльності. Цього ж навчального року в лютому місяці ми брали участь у благодійній акції «Зігрій солдата». Ми збирали кошти та перевели їх на рахунок благодійного фонда « Доброта та Довіра», на зібрані кошти вони придбали декілька комплектів термобілизни для солдат.

Лютий 2015 року – Миронова А.О. разом із вихованцями школи взяли участь у благодійній акції «Галерея посмішок» від благодійного фонда «Доброта та Довіра».

Навесні 2015 року ми знов прийшли на допомогу дітям. Педагог – організатор Миронова А.О. разом з учнями збирали речі та іграшки, а також засоби особистої гігієни ( памперси, крем, вологі серветки тощо) для дітей від яких відмовились батьки (відмовники). Частину іграшок вона з учнями передали в ДНЗ №12.

Цієї ж весни Анастасія Олегівна та Дар’я Володимирівна  разом з учнями нашої школи взяли участь в Ярмарку  сімейного рукоділля. На вулиці Соборній представники різних закладів проводили безкоштовні майстер класи, за участю благодійного фонду «Доброта та Довіра» . У каштановому сквері проходив концерт присвячений Дню матері та благодійний ярмарок з майстер класами.

Наступного навчального року  та протягом наступних років наша волонтерська діяльність продовжувалась. Учні нашої школи щорічно приймають активну участь вже у міських акціях милосердя – «Сяйво доброти» та «Запали надію в серці». Вихованці нашого закладу виготовляли власноруч листівки, браслети, обереги тощо для наших захисників. А також збирали речі та продукти для поранених солдат. Миронова А.О. відвідувала воїнів у шпиталі та передала малюнки і обереги   від учнів солдатам. Так як в нашій школі навчаються учні початкової ланки, то було прийнято рішення не брати із собою учнів у шпиталь.

Учні нашої школи пропагують здоровий спосіб життя як одну з головних умов формування гармонійної особистості. З цією метою проведено бесіди «Зробимо чистим шкільне подвір’я»,  акція «Посади дерево» та «Україна без  сміття»  та  акція «Батарейка здавайся!».

За підтримки благодійного фонда «Доброта та Довіра» випускники нашої школи приймали участь у благодійному концерті до Дня захисту дітей.

(відео додається)

Важливою ланкою волонтерської роботи є допомога переселенцям із зони АТО та їх дітям . Ці люди як ніхто потребують уваги, турботи. Школярі взяли участь в акції збір  макулатури для дітей АТО в 2017 році. Учні нашої школи сумісними зусиллями зібрали понад пів тони макулатури, за що були нагороджені влітку 2017 року. І продовжили збір до 2018 року.

В 2016-2017 н.р. учні нашої школи разом з Анастасією Олегівною прийшли на допомогу дітям Житомира.

Директор ЗОШ № 65                                                               Н.І. Булинкіна

Миронова А.О., 41-16-39

Рубрики: ЗОШ №65

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder